Nabídka vzdělávání

Dana Černostová NOVINKY

Vážení příznivci transformace,
i v době koronavirové krize na Vás myslíme a snažíme se na nastálou situaci reagovat!

Kvůli současné situaci spojené s epidemií koronaviru jsme i my byli nuceni zrušit plánované akce na nadcházející měsíce. Národní centrum podpory transformace sociálních služeb se Vám v současné době bude snažit zajistit podporu prostřednictvím online vzdělávání s našimi odborníky.

Kromě online konzultací jsme schopni Vám nabídnout i jiné formy online podpory, jako jsou například webináře či písemné konzultace. Vše záleží na Vašich přáních a možnostech. V případě Vašeho zájmu jsme pro Vás vytvořili online dotazník, ve kterém svým vyplněním můžete vyjádřit zájem o realizaci některé z našich aktivit na které jste byli již v minulosti zvyklí, nyní však online formou. Samozřejmě necháváme prostor i pro Vaše nové nápady. Zároveň bychom Vás rádi upozornili, že prostřednictvím tohoto dotazníku budou mapovány Vaše technické možnosti k optimálnímu nastavení celého procesu online podpory transformace.

Odkaz na dotazník:
Online vzdělávání v rámci projektu Život jako každý jiný

Budeme rádi za vyplnění našeho dotazníku nejlépe do 5. 5. 2020, avšak dotazník pro Vás zůstane přístupný i po uplynutí této doby. Zároveň si Vás dovolujeme informovat, že veškeré aktivity je možné realizovat zhruba do poloviny měsíce června.

S přátelskými pozdravy a přáním pevného zdraví
Tým Národního centra podpory transformace sociálních služeb